V BRNě SE KONAJí JUBILEJNí VELETRHY STYL A KABO, ZáJEM O Ně ZNOVU ROSTE

Veletrhy Brno mají přihlášených 145 firem, loni v srpnu jich bylo 136 a loni v únoru 106. Na dnešní večer je přichystaný slavnostní večer pro vystavovatele, veletrhy se konají do neděle a jsou určené pro odbornou veřejnost.

Největší účast mají ze zahraničí opět vystavovatelé z Německa a Polska, dohromady zahraniční vystavovatelé zaujímají 40 procent plochy. Kvůli zemětřesení nepřijede tradiční turecký vystavovatel a stále přetrvávají problémy s ukrajinskými vystavovateli. Stále mají problém dovézt zboží přes hranice, velký problém je i převod peněz.

Na veletrh jezdí tradiční firmy, některé nechyběly za 30 let ani jednou. Každý rok se objevuje několik firem, které chtějí proniknout na český a slovenský trh, nebo jsou nové a chtějí se etablovat na trhu a předvést se před možnými obchodními partnery. Každý den jsou naplánované módní přehlídky, součástí bude i předvádění klauzurních prací středoškoláků. Dnešní slavnostní večer se uskuteční v sousedním hotelu Orea. Naplánované jsou ještě speciální přehlídky, jejichž tváře budou překvapením. Modelky budou předvádět modely Ivety Řádkové, Miroslava Michaela Knota a Beaty Rajské.

2023-02-17T04:38:26Z dg43tfdfdgfd